Milí zamestnanci, milí študenti,

Radi by sme Vás pozvali na zúčastnenie sa online charitatívnej akcie s názvom UniBeh EUBA pod záštitou Ekonomickej univerzity v Bratislave a v spolupráci s DELL Technologies.

Do behu sa môže zapojiť ktokoľvek, tak neváhajte,  pridajte sa a pomôžte dobrej veci ale aj svojmu zdraviu. Ako bonus máte šancu vyhrať vecné ceny ako sú BT slúchadlá, smart fitness hodinky, či iné športové príslušenstvo.

Kto bude víťaz/ka?

Oceníme 3. bežcov a 3 bežkyne v každej kategórii (študenti, absolventi a zamestnanci Ekonomickej Univerzity v Bratislave), s najvyšším počtom odbehnutých km celkom počas trvania výzvy (4.-10.10). Je možné absolvovať viacero behov, pričom kilometre sa vám spočítajú.

Ako na to?

• Kompletizovanie vašich nabehaných kilometrov v čase trvania UniBehu, t.j 4. – 10. 10. 2021 budete zaznamenávať pomocou aplikácie STRAVA
  • Počas celého trvania UNIBEHU si pred aktivitou zapnete Stravu, odbeháte, koľko uznáte za vhodné a ukončíte aktivitu
  • Zaznamenané výsledky nám následne priložíte ako screenshot do registračného formulára, ktorého link je tu: registrácia bežca
  • Svoje výsledky môte zasielať do 15. 10. 2021

Každý jeden kilometer sa počíta, tak nepremýšľaj a prispej aj TY k dobrej veci - každý z vás vie totiž hlasovať za organizáciu, ktorú finančne podporíme!